187-1 Dien Bien Phu 3-1

  • Klimaanlæg
  • Kæledyr ikke tilladt

187-1 Dien Bien Phu 3-1 Ho Chi Minh-Byen har en bekvem beliggenhed i nærheden af Tan Dinh Church.

Tous Les Jours og Pizza & Bia kan man når på 5 minutters gang, hvor der serveres mange retter.

Stedet ligger 1 km fra Saigon zoologiske og botaniske have, mens Mariamman-templet ligger 2 km væk. Dette hotel ligger lige ved siden af Saigon Square 3 og 5 km fra Ho Chi Minh City lufthavn. Du kan komme til Krigsmindemuseet om få minutter i bil. Inden for 20 minutters gåafstand vil gæsterne finde Hoa Hung togstation.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near 187-1 Dien Bien Phu 3-1 Ho Chi Minh-Byen
The Time Machine
pris kun for mobil

The Time Machine

9.0
Fantastisk 1 anmeldelse
296 m fra overnatningsstedet
USD 20 USD 18
pr. nat
Malaysia
pris kun for mobil

Malaysia

315 m fra overnatningsstedet
Rose House 302
pris kun for mobil

Rose House 302

447 m fra overnatningsstedet
USD 57 USD 51
pr. nat

    Faciliteter

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Terrasse
    • Spisebord

    På badeværelset

    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 14:00 indtil 23:00
    Udtjekning: fra 08:00 indtil 12:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Er lufthavnen tæt på 187-1 Dien Bien Phu 3-1 hotel?
      187-1 Dien Bien Phu 3-1 hotel er inden for en 10-minutters biltur fra Ho Chi Minh City lufthavn.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    187-1 Dien Bien Phu 3-1 Ho Chi Minh-Byen

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk